o nas

O nas

CLRIANI to niszowa marka modowa stworzona przez jedną kobietę dla wszystkich, wyjątkowych kobiet. Miłość do ponadczasowych i uniwersalnych koszul, będących zawsze w modzie, zaowocowała stworzeniem tego wyjątkowego miejsca. Znajdziesz tu koszule wykonane z dbałością o każdy detal z materiałów wysokiej jakości, tak by spełnić Twoje wymagania.

Nazwa marki wywodzi się od słowa clarity, czyli przejrzystość, klarowność, czystość i to właśnie w ten sposób podchodzimy do: mody, relacji i życia. We wszystkim co robimy kierujemy się uczciwością, szacunkiem i starannością, tak by zarówno stworzone przez nas produkty spełniały Twoje oczekiwania, ale i relacje między nami oparte były na wzajemnym szacunku i otwartości, czego najlepszym przykładem jest jedyna taka ma rynku – opieka posprzedażowa zapewniana przez Clariani. 

Niezależnie od tego, ile masz lat, jaki masz kolor włosów, skóry, paznokci, czy preferujesz mocny czy delikatny makijaż, czy lubisz kolor czarny czy różowy, w jaki sposób wyrażasz siebie i swoje emocje to jesteś niepowtarzalna. Twoja unikatowość to Ty, więc:

be unique be yourself.

Ona to stworzyła:

Poznajmy się:

Witaj, jestem Ewa i jestem właścicielką marki CLARIANI. Miło mi Cię poznać. Dziękuję za Twoje zaufanie i współudział w budowaniu marki CLARIANI, poprzez dokonywanie kolejnych zakupów i ocenę poszczególnych produktów.

Dlaczego stworzyłam markę Clariani? Ponieważ chcę, aby jak najwięcej kobiet czuło się każdego dnia wyjątkowo w swoim ciele i w swojej stylizacji, nie marnując przy tym czasu na codzienne kreowanie skomplikowanych looków, które nas przebierają, a nie ubierają. A idealnym do tego narzędziem są właśnie koszule. Proste, ponadczasowe, uniwersalne i zapewniające komfort noszenia przez cały dzień. 

A co mogę powiedzieć o sobie? 

Jestem pracującą na etacie panią inżynier budownictwa, która po godzinach prowadzi własną markę odzieżową. Kocham jeździć na nartach we włoskich dolomitach, czytać kryminały, oraz słuchać Republiki i Obywatela GC.

A w dodatku jestem: zorganizowana, punktualna, ale roztrzepana. Pracowita, uparta, ale rozmarzona. Twarda, sprytna, ale wrażliwa. Piękna, pewna siebie, ale tajemnicza. Ciekawa świata, szanująca innych, ale impulsywna. Jaka jestem? Jestem sobą, a to powoduje, że jestem unikatowa, tak jak Ty. A Ty jesteś sobą?  Żyjesz w zgodzie z własnym „JA”?                               
                                                                                                           Ewa
                    


be unique be yourself.

WYSOKA JAKOŚĆ

Spełniając Twoje oczekiwania, utrzymujemy najwyższą jakość produktów, by zapewnić Ci komfort i pewność siebie każdego dnia.

DARMOWA DOSTAWA

specjalnie dla Ciebie darmowa dostawa dla wszystkich zamówień złożonych za minimalną kwotę 350 zł.

POLSKI PRODUKT

Każda koszula w naszym sklepie została wyprodukowana w Polsce, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Zostaw swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o dostępności wybranego produktu.