Zwrot produktów (odstąpienie od umowy)

W celu dokonania zwrotu produktów – odstąpienia od umowy – wyślij do nas maila z formularzem odstąpienia od umowy na adres zwroty@clariani.pl. Formularz dostępny jest do pobrania pod poniższym linkiem: Formularz odstąpienia od umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. A następnie niezwłocznie prześlij nam zwracany towar, nie dłużej niż w terminie do 14 dni od dnia, w którym odstąpiłaś/odstąpiłeś od umowy.

Zapakuj przesyłkę wraz z formularzem zwrotu (nie musisz go jednak dołączać jeśli wcześniej wysłałaś/wysłałeś wersję elektroniczną na nasz adres mailowy). Jednak w celu identyfikacji zwracanych produktów i przyspieszenia procesu zwrotu, uprzejmie prosimy o dołączenie formularza zwrotu do zwracanych produktów lub o kartkę z danymi osoby zwracającej zamówienie. Zapakowaną przesyłkę nadaj zwrotnie podając nasz adres do korespondencji:

CLARIANI Ewa Płoszaj
ul. Energetyczna 12
86-061 Tarkowo Dolne

Pamiętaj, że koszty zwrotu przesyłki każdorazowo ponosi klient. A zwracane produkty nie mogą nosić znamion użytkowania oraz muszą być oryginalnie ometkowane.

Zwrot środków za dokonane zamówienie otrzymasz niezwłocznie, niepóźniej niż w terminie do 14 dni, od dnia w którym zostaliśmy poinformowani o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie.

Zaznaczamy, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Szczegółowe zasady zwrotu znajdziesz w regulaminie sklepu internetowego CLARIANI dostępnego tu.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Zostaw swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o dostępności wybranego produktu.