Metody płatności

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o dostępnych metodach płatności. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i z jej pomocą dokonaj płatności za wybrane produkty. Aktualnie możesz zapłacić przelewem, przy pomocy bramki płatności Przelewy24 oferującej szeroką funkcjonalność lub wybrać płatność za pobraniem. Szczegóły poniżej. Be unique be yourself!

Płatność przelewem bankowym na konto

Płatność przelewem bankowym na konto to jedna z podstawowych możliwości dokonania zapłaty za zamówione produkty. Wybierając tę metodę podczas finalizacji zamówienia pamiętaj, że masz 3 dni na opłacenie zakupów. Dokonaj zapłaty na poniższy rachunek bankowy i ciesz się z nowej koszuli.
Bank Pekao S.A.: 42 1240 3493 1111 0011 0228 2628

Z wykorzystaniem bramki płatności: Przelewy24

Płacąc tą metodą masz szeroki wachlarz możliwości wyboru zapłaty za zakupione produkty. Wybierz spośród płatności przelewem online przy pomocy Twojego banku, czy też z szybkiej płatności BLIK. Stale działamy nad rozwojem tego działu w naszym sklepie i już niebawem udostępnimy Ci kolejne metody płatności. A jeśli brakuje Ci jakiejś funkcjonalności koniecznie napisz do nas na: kontakt@clariani.pl postaramy się dodać satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. 

Płatność przy odbiorze

Jeśli chcesz zapłacić gotówką lub kartą przy odbiorze również dajemy Ci taką możliwość. Staramy się być elastyczni i odpowiadać na Twoje potrzeby. Zamawiając produkty w sklepie zaznacz „za pobraniem” i przekaż kurierowi należną sumę. Rekomendujemy przygotowanie odliczonej kwoty do zapłaty. Dzięki temu unikniesz ewentualnych niedogodności związanych z brakiem możliwości wydania Ci reszty przez kuriera, który na pewno będzie Ci wdzięczny za przychylność w tej kwestii.

Zapraszamy do zakupów, Zespół CLARIANI.
Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Zostaw swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o dostępności wybranego produktu.