Witaj w kobiecym świecie CLARIANI!​

Jeszcze raz dziękujemy za dołączenie do naszej kobiecej społeczności i niezmiernie nam miło, że chcesz pozostawać z nami w stałym kontakcie.
Na bieżąco będziemy informować Cię o nowościach, promocjach, czy nowych kampaniach. Nie zabraknie też informacji o nowych wpisach blogowych, rozmowach o kobiecości, pięknie i wyjątkowości. Nie będziemy jednak zarzucać Cię spamem i rozsyłać codziennie nowych powiadomień. Szanujemy bowiem Ciebie i Twoje potrzeby. Newsletter ten, to także miejsce naszych indywidualnych rozmów i wzajemnego wsparcia, dlatego zachęcamy do odpowiedzi na niego, dyskusji, wymiany poglądów i poszerzania wzajemnych relacji. 

W pełni dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, których administratorem będzie Ewa Płoszaj, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą CLARIANI Ewa Płoszaj. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wycofać zgodę na otrzymywanie od nas nowych powiadomień. A pełną informację o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe w ramach newslettera znajdziesz w naszej polityce prywatności dostępnej tu.

Zespół CLARIANI

Biała koszula w zestawieniu z eleganckim garniturem.
Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Zostaw swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o dostępności wybranego produktu.